ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 21:30
{{ $item.name }}
{{ loggedUser.userFullName }} Bakiyeniz  : {{ loggedUser.currentBalance }}

Steam 2018’in En Çok Satanları.

Geride bıraktığımız 2018 yılında birçok oyun ve ek paket ile tanıştık. Oyun dünyasında dijital satışların yapıldığı siteler arasında akla ilk gelen Steam üzerinde milyarlarca oyun satışı yapıldı. Peki 2018 yılı içerisinde Steam üzerinden en çok satılan oyunlar hangisi?

Türkiye'nin Epin ve Digital Kod Satış Platformu - Online Mağaza

2018 Steam en cok satan oyunlari listeleyecek olursak;
 

 Far Cry 5

Steam’in 2018 yılı içerisinde en çok sattığı oyunlar arasında Ubisoft yapımı Far Cry 5 yer alıyor. Amerikan kasabasında geçen hikaye oyun severler tarafından oldukça sevildi.
 

• Rainbow Six: Siege

Listemizde yer alan bir diğer yapım ise yine Ubisoft’tan. Rainbow Six: Siege ülkemizde de oyun severler tarafından oldukça beğenilen bir oyun ve en çok satanlar listesinde kendine yer buldu.
 

• GTA 5

Çıkmış olduğu 2013 yılından beri popüler olarak satışlarına devam eden GTA 5 geçtiğimiz yılın en çok satan oyunları arasında yer aldı. 
 

• Assassin’s Creed Odyssey

Ubisoft ile birlikte komple sistem değişikliği yaşayan oyun iddialı bir şekilde piyasaya giriş yaptı ve listede kendine yer buldu. 2018’in en çok satan oyunları arasında yer alan oyun sayesinde Ubisoft adından bir kez daha söz ettirmiş oldu.
 

• CS: GO

Yeni güncelleme ile atağa kalkan oyun 2018 yılında sıkıntılar yaşasa da Steam en çok satanlar listesinde yer almayı bildi. Tamamen ücretsiz olan oyunun daha büyük ataklar yapması da bekleniyor.
 

• Rocket League

2015 yılında karşımıza çıkan ve o günden bugüne büyük gelişmeler ile popülerliğini koruyan Rocket League 2018 yılının en çok satanları arasında kendine yer buldu. 
 

• PUBG

Piyasaya çıktığı günden beri büyük rekorlar kıran oyun PUBG ya da diğer bir deyiş ile PlayerUnknown’s BattleRoyale kendine bu listede yer buldu. En çok satan oyunlar arasında yer alan PUBG önümüzdeki yıllarda bu listede adından söz ettirecek gibi gözüküyor.
 

• Civilization VI

Strateji oyunları arasında en sevilen oyunlardan olan Civilization serisinin son oyunu Civilization VI Steam 2018 yılı Çok satanlar listesinde yer alan bir diğer oyun oldu. Yaklaşık 33 milyon satan oyun bu listede zorlanmadan adını yazdıran oyunlar arasında yer alıyor.
 

• Fallout 4

2015 yılında oyun severlere merhaba diyen Fallout 4 büyük ses getirdiği yılları arasa da 2018 yılında adını en çok satanlar listesine yazdıran oyunlar arasında yer aldı.
 

• Shadow of the Tomb Raider

Bir efsane olan Shadow of the Tomb Raider 2018 yılında da bir efsane olduğunu kanıtladı ve listede yer alan oyunlardan oldu. 22 yıllık geçmişi olan efsane serinin bu tarz listeleri uzunca bir süre daha zorlaması bekleniyor.