ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 21:30
{{ $item.name }}
{{ loggedUser.userFullName }} Bakiyeniz  : {{ loggedUser.currentBalance }}

League of Legends'ın Yeni Şampiyonu Duyuruldu!

Geçtiğimiz günlerde League of Legends için gizemli bir video yayınlamıştı. Bu videonun yeni bir şampiyona işaret edilip edilmediği merak konusu olmuştu. Ancak Lux için gelecek çizgi roman hikayesi duyurusu olduğu açıklanmıştı.

“2019'da bizi neler bekliyor” teması taşıyan bir videoda gelecek yeni şampiyonun destek rolünde olacağı daha önceleri açıklanmıştı. Söylentiler devam ederken Riot Games, League of Legends’ın yeni şampiyonu için ilk videoyu paylaştı. Yapımcı, yeni şampiyon içinYuumi ismini doğruladı ve karakterin yakın zamanda açık beta sunucusuna geleceğini de belirtti.

Reddit'te bu konu ile ilgili yoğun şekilde tartışılan yeni karakterin taşıyacağı özelliklerinin de sızdırıldığı söylentiler arasında yer alıyor.

Sızıntılara göre Yuumi, Q yeteneği ile bir ışın fırlatarak büyü hasarı verip rakiplerini yavaşlatacak. 


Yuumi'nin en önemli yeteneği W olacak gibi duruyor. Eğer sızıntılar doğru ise Yuumi W yeteneği ile takım arkadaşlarının üzerine zıplayabilecek. Yuumi zıpladığı takım arkadaşına çeşitli buff'lar vereceği de söylentiler arasında.

E yeteneğiyle ise birkaç kere depolanarak can basmasına yarayacak. Yuumi yalnızca kendisi için değil, bir takım arkadaşının üzerinde kullandığında takım arkadaşına da can verebilecek. Yuumi Ultisi ile Taric'ın E yeteneğine benzer şekillerde stun atabilecek ve bu yeteneğini 7 kez kullanabilecek. 

Yuumi hakkında tüm söylentilerin doğruluğu yakın zamanda açık beta sunucusuna eklendiğinde görebileceğiz. Sizde yeni şampiyon Yuumi için şimdiden hazırlıklarınızı tamamlamak için oyunone üzerinden alabirsiniz.