{{ $item.name }}
{{ miniShoppingCart.totalItem }}
{{ miniShoppingCart.totalPrice | currency }}

CART IS EMPTY

If you wish you can go to games page and start shopping

GO TO GAMES PAGE
CART SUMMARY

Total {{ miniShoppingCart.totalItem }} producst in your basket

{{ item.categoryName }}

{{ item.productName }}
{{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency }}

Steam Yaz İndirimleri 2019 Başlıyor!

Uzun zamandır beklenen 2019 yılının Steam Yaz İndirimleri sonunda başlıyor

Türkiye'nin Epin ve Digital Kod Satış Platformu - Online Mağaza

Her sene yapılan Steam indirimlerinin en çok bekleneni olan Yaz İndirimleri 2019 yılında da oyuncularla buluşuyor. Binlerce oyunun indirime girdiği, en çok oynanan oyunların ucuz fiyatlara alınabildiği Steam Yaz İndirimleri oyunone ile sizi bekliyor!

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?
 

Sızdırılan bilgilere göre Steam Yaz İndirimleri 25 Haziran 2019 tarihinde saat akşam 20:00'de başlayacak. Bu bilgi her ne kadar sızdırılmış olsa da Valve firmasından henüz bir yalanlama gelmedi. Bu sebeple doğru kabul ederek şimdiden bütçenizi ayarlamanızı tavsiye ediyoruz.

Hangi Oyunlar İndirme Girecek?
 

2 hafta sürecek olan Steam Yaz İndirimlerinde hangi oyunların indirime gireceği ise henüz belli değil. Fakat 2019 yılına damga vuran oyunların geçireceği ilk büyük indirim olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sebeple bir çok oyun firması bu indirimleri boş geçmek istemeyecektir. Daha önceki indirimlerde en çok oynanan oyunlardan olan GTA V, PUBG, Rocket League, Euro Truck Simulator 2 gibi oyunların indirime girdiğini görmüştük. Bu sene de en güzel oyunların indirime gireceğinden eminiz. 

İndirimli Steam Oyunu Nasıl Alınır?
 
Her ne kadar Steam Yaz İndirimleri süresince oyunlar çok yüksek oranlarda indirime giriyor olsa da Türkiye'nin lider oyun firması oyunone sayesinde tüm Steam oyunlarını çok daha ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Tüm Steam oyunlarında ilave en az %20 indirim daha sunan Oyunone sayesinde Steam Yaz İndirimlerinden en karlı siz çıkacaksınız. Siz de hemen vakit kaybetmeden Oyunone bakiyenizi hazırlayın ve bu müthiş indirimleri kaçırmayın!