{{ $item.name }}
{{ miniShoppingCart.totalItem }}
{{ miniShoppingCart.totalPrice | currency }}

CART IS EMPTY

If you wish you can go to games page and start shopping

GO TO GAMES PAGE
CART SUMMARY

Total {{ miniShoppingCart.totalItem }} producst in your basket

{{ item.categoryName }}

{{ item.productName }}
{{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency }}

PUBG Mobile 8. Sezon Geliyor!

PUBG Mobile 8. Sezon Geliyor!
PUBG Mobile 7. sezonu sona ermek üzere ve gelecek olan 8. sezon hakkında bazı bilgiler sızdırıldı.

PUBG Mobile 8. sezonbüyük ihtimalle 0.13.5 yamasıyla gelecek. PUBG Mobile 8. sezon ile birlikte yeni silahlar, kostümler, yeni Royale Pass, yeni avatar ve çerçeveler gibi bir çok yeni özellik oyuna ekleniyor. Sızdırılan PUBG Mobile 8. sezon bilgilerinde aynı zamanda okyanus teması göze çarpıyor.

PUBG Mobile 8. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Sızdırılan bilgilere göre PUBG Mobile oyununun 8. sezonu 0.13.5 yaması ile geleceğe benziyor. 7. sezon büyük ihtimalle 16 temmuz tarihinde sona erecek. Ardından yeni yama ile PUBG Mobile 8. sezonunun 17 Temmuz tarihinde bizlerle buluşması bekleniyor.

PUBG Mobile 8. Sezon Güncellemeleri

PUBG mobile sezon 8 guncellemeleri

PUBG Mobile yeni sezonu ile yeni silah, yeni royale pass, bir çok ödül ve daha fazlası oyuncularla buluşacak. Aynı zamanda PUBG Mobile 8. sezon beraberinde yeni ifadeler, avatarlar, çerçeveler ve görünümler de getiriyor.

PUBG Mobile 8. Sezon Royale Pass

PUBG Mobile 7. sezon 16 Temmuz tarihinde sona erecek. Bir gün sonrasında ise 8. sezonun başlaması bekleniyor. Bu yeni sezon ile birlikte yeni PUBG Royale Pass da gelecek. Yeni Royale Pass 600 UC olacak ve Elite Plus Royale Pass 1800 UColacak. Aynı zamanda sizi rank 25'e anında çıkararak Elite görevlere ve ödüllere erişmenizi sağlayacak. Hangisini alacağınıza karar vermek için kısa bir süreniz kaldı.

PUBG Mobile 8. Sezon Yeni Silah PP-19 Bizon

pubg mobile bizon gun

PUBG Mobile sezon 8 ile sonunda uzun zamandır beklenen PP-19 Bizon silahına kavuşuyoruz. Bu silah 9mm mermi kullanıyor ve silaha dürbün eklenebiliyor. Aynı zamanda diğer bazı silahlara da okyanus temalı mavi kostümler gelmesi bekleniyor.