{{ $item.name }}
{{ miniShoppingCart.totalItem }}
{{ miniShoppingCart.totalPrice | currency }}

CART IS EMPTY

If you wish you can go to games page and start shopping

GO TO GAMES PAGE
CART SUMMARY

Total {{ miniShoppingCart.totalItem }} producst in your basket

{{ item.categoryName }}

{{ item.productName }}
{{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency }}

PUBG Lite Artık Türkiye'de!

zun zamandır beklenen PUBG Lite sonunda Türkiye'de çıktı! Artık Playerunknown's Battlegrounds oyununun PUBG Lite versiyonu Türk oyuncular tarafından oynanabilecek. PUBG Lite oyununda neler olacak? Detayları bulabilirsiniz.

PUBG Lite Nedir?

PUBG Lite, son yılların en çok oynanan Battle Royale oyunlarından Playerunknown's Battlegrounds oyununun ücretsiz bir uyarlamasıdır. Playerunknown's Battlegrounds oyununun sistem gereksinimlerinin çok yüksek olması ve düşük özellikli bilgisayarlarda oynanamaması sebebi ile PUBG Lite uyarlaması yapılmıştır. PUBG Lite ise düşük özellikli bilgisayarlarda bile oldukça iyi performans ile oynanabilmektedir. 

PUBG Lite Kuralları Nelerdir? 

Hayatta kalma olarak bildiğimiz Battle Royale oyun türündeki bir çok kural PUBG Lite oyununda da geçerlidir. Klasik Playerunknown's Battlegrounds oyunundaki bir çok özellik PUBG Lite oyununa da aktarılmıştır. Oyundaki tek kural hayatta kalmaktır. Üzerinizde herhangi bir eşya ya da ekipman olmadan bir uçaktan atlıyorsunuz. Paraşütünüzün de yardımıyla hedef olarak belirlediğiniz alana iniş yapıyorsunuz ve savaş başlıyor. Yapmanız gereken en kısa zamanda haritada rastgele dağınık olan silahlar, zırhlar, sırt çantaları, mermiler ve iyileştirme eşyalarını toplayarak kendinizi savaşa hazırlamak. Bunu yaparken de sizden önce silah ve techizata kavuşmuş diğer oyunculara dikkat etmeniz gerekiyor. Savaş taktiğinizi belirleyerek hayatta kalan en son oyuncu olun ve savaşı kazanın!

PUBG Lite Hangi Haritalar Olacak?

PUBG Lite oyununda 3 farklı hariya ve bir antrenman modu seçebiliyorsunuz. Her bir harita farklı özelliklere sahip ve farklı oyun stili ve taktiği gerektiriyor. Haritaların püf noktalarını, savaş stratejilerini ve kazanmanın yollarını deneyimleyerek öğrenin. Kendinizi geliştirerek yenilmez bir savaşçı olma yolunda ilerleyin! Playerunknown's Battlegrounds oyunundan bildiğimiz şu haritalar PUBG Lite oyununda da yer alıyor;

Erangel
Miramar
Sanhok

PUBG Lite Oyun Modları

PUBG Lite oyununda dilerseniz Solo (Tek kişilik) dilerseniz de Squad (Takım olarak) oyun modlarından birini seçebilirsiniz. Bu oyun modları şu şekildedir;

Solo – Tek başınıza oynayın, 99 solo oynayan rakibe karşı.
Squad – 4 kişiden oluşan bir grupla oynayın, 3 arkadaş ile ya da rastgele oyuncular ile 24 diğer Squad rakibe karşı.
Solo-squad – Tek başınıza oynayın, diğer solo ya da squad oyunculara karşı.

 

Diğer PUBG Lite Özellikleri

PUBG Lite oyununa yerleşik olarak sesli iletişim özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde takım arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla konuşabilirsiniz. Klasik Playerunknown's Battlegrounds oyununda da yer alan Battle Points sistemi bulunuyor. Bu Battle Puanları ile eşyalar veya kasalar satın alabileceksiniz. Otomatik şarjör değiştirme özelliği ile silahınızda mermi bittiği zaman otomatik olarak yenilenecektir.

PUBG Lite detaylı güncelleme notları için resmi sitesinden bilgi alabilirsiniz.