ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 21:30
{{ $item.name }}
{{ loggedUser.userFullName }} Bakiyeniz  : {{ loggedUser.currentBalance }}

Battlefield 5 Battle Royale Modunun Fragmanı Sızdırıldı

Battlefield 5'in battle royale modu Firestorm’un fragmanı sızdırıldı.

Bu ay içerisinde çıkması beklenen Battlefield V Firestorm uzun süredir geliştiriliyordu. Firmanın oyun hakkında herhangi bir bilgi paylaşmama tutumu devam ederken reddit üzerinden tanıtım videosu sızdırıldı. 


Videoda görüldüğü gibi, Battlefield 5 Firestorm Solo, Duo ve Squads seçeneklerine sahip olacak. Diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi, mücadele oyun alanına oyuncuların paraşütle inmesi ile başlıyor. Oyuncular daha sonra haritada silahları ve diğer eşyaları bulmalı ve ayakta kalan son oyuncu olana kadar savaşmalıdır. Üç çeşit silah olduğunu görüyoruz Common, Rare ve Epic. Cephane bulmak bu oyun için de kolay olmayacak, bu yüzden envanterinizi yönetmeniz hayatta kalmak ve kazanmak için Duos ve Squads'daki takım arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekecek.

Firestorm’un ana Battlefield stüdyosu DICE tarafından değil, bir başka EA ait stüdyosu olan Criterion tarafından geliştirildiği doğrulandı. 100 oyunculu savaşları destekleyen Fortnite ve PUBG'nin aksine, Battlefield 5 Firestorm 64 savaşçıya izin veriyor